Físeán
Sonraíocht
| Uimhir Mhíre: | Bosca DAZ |
| Méid an Táirge: | 410x200x120mm |
| Dath: | Airgead |
| Cumas: | 2500ml |
| Ábhar: | Miotal le sciath púdair críochnaithe |
| Am Dáilte: | 0.2-0.5s |
| Fad Dáilte | 1.5-3 orlach |
| Suiteáil: | Seastán Barr Tábla/Balla/Urláir |
| Cineál Caidéil: | Rogha titim/spraeála/cúr |
| Soláthar Leictreach 1: | DC Leictreach |
| Soláthar Leictreach 2: | 4*Cadhnraí Méid C |
| Saol Ceallraí Fairsing: | >30,000 Timthriallta |
| Teastas | CE, RoHS, FCC |
| Pacáil: | 1pc/bosca donn; 2pcs/cartán |
| Méid an Chartáin: | 45.5X25X18.5cm |
| Iarthuaisceart/Iarthar Thiar: | 2.80/3.15kg |
| Liosta Pacála | |
| dáileoir | 1 |
| Cábla USB | 1 |
| Lámhleabhar | 1 |
| Búcla tacaíochta | 1 |
| Scriúnna gléasta balla | 2 |

Ceisteanna Coitianta
C: An féidir linn samplaí amháin a ordú le haghaidh tástála sula gcuirtear ordú isteach?
A: Cinnte, tá ordú samplach inghlactha dúinn.
C: Cén modh íocaíochta a nglacann tú leis?
A: Téarmaí caighdeánacha: T/T roimh ré. Méid mór: L/C ag an radharc.
Méid beag cosúil le táillí samplacha: Paypal agus Western Union.
C: Conas a sheoltar na hearraí de ghnáth? Agus cá fhad a thógann sé orthu iad a sheachadadh?
A: I gcás samplaí agus orduithe beaga, trí ordú sainráite, is gnách go dtógfaidh sé 3-5 lá. I gcás orduithe móra, más gá práinneach duit, is féidir linn earraí a sheoladh ar aer. Más mian leat lastas a shábháil, is féidir linn iad a sheoladh ar muir, ag glacadh thart ar 30-50 lá, ag brath ar do cheann scríbe.
C: An féidir liom ár lógó a chur ar an táirge agus ar an bpacáiste? Conas ba chóir dom é sin a dhéanamh?
A: Cuir comhaid LOGO ardtaifigh agus ceanglais ar fáil, déanfaimid líníochtaí duit le deimhniú. Tar éis do dheimhniú a fháil, déanfaimid 2-3 shampla duit le deimhniú arís.
Ó bunaíodh é, tá ár monarcha ag forbairt táirgí den chéad scoth agus cloí leis an bprionsabal
cáilíocht ar dtús. Tá dea-cháil bainte amach ag ár dtáirgí sa tionscal agus tá siad luachmhar iontaofa i measc custaiméirí nua agus sean.