Físeán
Sonraíocht
| Uimhir Mhíre: | Cruach Dhosmálta F1303 |
| Méid an Táirge: | 120x120x260 mm |
| Dath: | Bán |
| Cumas: | 1000ml |
| Ábhar: | Cruach Dhosmálta |
| Buidéal: | In-athlíonta |
| Meáchan Táirge: | 1.25kg |
| Cumhachtaithe ag: | Ceallraí Méid 4*C nó Oiriúntóir 110V/220V |
| Suiteáil: | Seastán Balla/Urláir |
| Cineál Caidéil: | Roghnach (Caidéal Spraeála/Braoin/Cúr) |
| Dáileog Caidéil: | 1-Caidéal Leachta: 1ml Gach Uair |
| Caidéal 2-Chúr: 0.8ml Gach Uair | |
| Caidéal 3-Spraeála: 0.8ml Gach Uair | |
| Teastas: | CE, ROHS, FCC |
| Pacáil: | 1pc/bosca donn; 15pcs/cartán |
| Méid an Chartáin: | 65.5X41X29cm |
| Iarthuaisceart/Iarthar Thiar: | 19.50/20.50kg |
Liosta Pacála:
Dáileoir x1
Cábla USB x1
Lámhleabhar x1
Búcla tacaíochta x1
Scriúnna gléasta balla x2
Feidhmchlár:
Úsáidtear dáileoir gallúnaí gan tadhall uathoibríoch Siweiyi go forleathan le haghaidh díghalrúcháin láimhe sa bhaile, san oifig, in óstán, in ionad siopadóireachta, i scoil, in ospidéal, srl., agus tá sé ar fáil lena úsáid ag daoine aonair agus ag an bpobal.
Ceisteanna Coitianta
C: An bhfuil cáilíocht ráthaithe?
A: Tá níos mó ná 10 mbliana de thaithí táirgthe agus díolacháin againn agus tá barántas 12 mhí ag gabháil leis na táirgí go léir.
C: An féidir linn samplaí amháin a ordú le haghaidh tástála sula gcuirtear ordú isteach?
A: Cinnte, tá ordú samplach inghlactha dúinn.
C: Cén modh íocaíochta a nglacann tú leis?
A: Téarmaí caighdeánacha: T/T roimh ré. Méid mór: L/C ag an radharc.
Méid beag cosúil le táillí samplacha: Paypal agus Western Union.
C: Conas a sheoltar na hearraí de ghnáth? Agus cá fhad a thógann sé orthu iad a sheachadadh?
A: I gcás samplaí agus orduithe beaga, trí ordú sainráite, is gnách go dtógfaidh sé 3-5 lá. I gcás orduithe móra, más gá práinneach duit, is féidir linn earraí a sheoladh ar aer. Más mian leat lastas a shábháil, is féidir linn iad a sheoladh ar muir, ag glacadh thart ar 30-50 lá, ag brath ar do cheann scríbe.
C: An nglacann tú le OEM & ODM?
A: Is féidir, is féidir linn na táirgí, na lipéid, an pacáiste a shaincheapadh.
Ó bunaíodh é, tá ár monarcha ag forbairt táirgí den chéad scoth agus cloí leis an bprionsabal
cáilíocht ar dtús. Tá dea-cháil bainte amach ag ár dtáirgí sa tionscal agus tá siad luachmhar iontaofa i measc custaiméirí nua agus sean.