Gnéithe
Oibrítear le braiteoir uathoibríoch: tá an dáileoir gallúnaí uathoibríoch gan tadhall deartha chun sláintitheoir láimhe nó alcól a scaoileadh, agus dáileog uathoibríoch spraeála a sholáthar, rud a chuireann díghalrú láimhe tapa agus éasca ar fáil agus a chuireann deireadh le tras-éilliú, ag baint amach sláinteachas láimhe is fearr.
Oibrithe ag Ceallraí: oibrítear an dáileoir gallúnaí alcóil seo le cadhnraí, agus tá sé faoi thiomáint ag oiriúntóir freisin. (Níl oiriúntóir luchtaithe ná cadhnraí feistithe leis)
Áisiúil agus Sláinteachais: cuir do lámh faoin braiteoir chun an dáileoir gallúnaí a thosú, is féidir leat tras-ionfhabhtú a sheachaint go héifeachtach gan teagmháil a dhéanamh leis an dáileoir gallúnaí. Oiriúnach d'áiteanna poiblí ar nós oifigí, óstáin, ospidéil, institiúidí leighis, scoileanna, srl.
Sonraíocht
| Paraiméadair Theicneolaíocha | |
| Uimhir Mhúnla | F1407 |
| Ceallraí | 4 chadhnraí méid C nó cábla USB |
| Ábhair | ABS+HDPE den scoth, gan athúsáid |
| Dath | bán, is féidir dathanna eile a shaincheapadh |
| Toise | 121.7x131.5x302 mm |
| Cumas | 2500 ml |
| Meáchan Táirge | 0.95kg |
| Pacáil | 1pc/bosca istigh; 10pcs/cartán |
| Méid an Chartáin | 81X33X36.5cm |
| Cineálacha nozzle | Roghnach (Caidéal Spraeála/Braoin/Cúr) |
| Socrúchán | Suite ar bhalla, deasc, seastán tríphoid |
Áirítear:
Dáileoir x1
Cábla USB x1
Lámhleabhar x1
Búcla tacaíochta x1
Scriúnna gléasta balla x2
Nótaí: níl cadhnraí agus oiriúntóir luchtaithe san áireamh sa phacáiste
Feidhmchlár:
Úsáidtear dáileoir gallúnaí gan tadhall uathoibríoch Siweiyi go forleathan le haghaidh díghalrúcháin láimhe sa bhaile, san oifig, in óstán, in ionad siopadóireachta, i scoil, in ospidéal, srl., agus tá sé ar fáil lena úsáid ag daoine aonair agus ag an bpobal.
Seirbhís do Chustaiméirí
1. Freagrófar d'fhiosrúchán a bhaineann lenár dtáirgí nó lenár bpraghas i 24 uair an chloig.
2. Coinnigh ár gcustaiméirí ar an eolas faoin bpróiseas táirgthe agus cabhraigh le cigireacht cáilíochta a shocrú más gá.
3. Barántas bliana agus seirbhís iar-díolacháin fhreagrach.
4. Foireann díolacháin agus innealtóireachta ghairmiúil chun taithí cheannaigh mhaith a chinntiú.
Ó bunaíodh é, tá ár monarcha ag forbairt táirgí den chéad scoth agus cloí leis an bprionsabal
cáilíocht ar dtús. Tá dea-cháil bainte amach ag ár dtáirgí sa tionscal agus tá siad luachmhar iontaofa i measc custaiméirí nua agus sean.