Gnéithe
Oibrítear le braiteoir uathoibríoch: tá an meaisín díghalrúcháin láimhe gan tadhall deartha chun sláintitheoir láimhe nó alcól a úsáid, agus dáileog uathoibríoch spraeála a sholáthar, rud a chuireann díghalrú láimhe tapa agus éasca ar fáil agus a chuireann deireadh le tras-éilliú, ag baint amach sláinteachas láimhe is fearr.
Áisiúil agus Sláinteachais: cuir do lámh faoin braiteoir chun an dáileoir gallúnaí a thosú, is féidir leat tras-ionfhabhtú a sheachaint go héifeachtach gan teagmháil a dhéanamh leis an dáileoir gallúnaí. Oiriúnach d'áiteanna poiblí ar nós oifigí, óstáin, ospidéil, institiúidí leighis, scoileanna, srl.
Sonraíocht
| Uimhir Mhíre: | F1307 |
| Méid an Táirge: | 120x120x260 mm |
| Dath: | Bán |
| Cumas: | 1000ml |
| Ábhar: | Plaisteach Innealtóireachta ABS 100% Maighdean |
| Buidéal: | In-athlíonta |
| Meáchan Táirge: | 0.90kg |
| Cumhachtaithe ag: | 4 chadhnraí méid C nó oiriúntóir 110V/220V * Níl cadhnraí san áireamh |
| Suiteáil: | Seastán Balla/Urláir |
| Cineál Caidéil: | Roghnach (Caidéal Spraeála/Braoin/Cúr) |
| Úsáid Dáileog: | 1-Caidéal Leachta: 1ml Gach Uair |
| Caidéal 2-Chúr: 0.8ml Gach Uair | |
| Caidéal 3-Spraeála: 0.8ml Gach Uair | |
| Teastas: | CE, ROHS, FCC |
| Pacáil: | 1pc/bosca donn; 15pcs/cartán |
| Méid an Chartáin: | 65.5X41X29cm |
| Iarthuaisceart/Iarthar Thiar: | 13.80/14.50kg |
Liosta Pacála:
Dáileoir x1
Cábla USB x1
Lámhleabhar x1
Scriúnna gléasta balla x2
Búcla tacaíochta x 1
Nótaí: níl cadhnraí agus oiriúntóir USB san áireamh sa phacáiste
Dearbhú cáilíochta:
1. Déanann ár bhfoireann QC cigireacht ar gach próiseas táirgthe
2. Deimhníonn innealtóir gairmiúil cáilíocht
3. Tá deimhnithe CE, FCC, ROHS ceadaithe agus tá paitinní féinúinéireachta acu
Seirbhís do Chustaiméirí
1. Freagrófar d'fhiosrúchán a bhaineann lenár dtáirgí nó lenár bpraghas i 24 uair an chloig.
2. Coinnigh ort ag cur ár gcustaiméirí ar an eolas faoin bpróiseas táirgthe agus ag cabhrú le cigireacht cáilíochta a shocrú más gá.
3. Barántas bliana agus seirbhís iar-díolacháin fhreagrach.
4. Foireann díolacháin agus innealtóireachta gairmiúla chun taithí mhaith ceannaigh a chinntiú.
Ó bunaíodh é, tá ár monarcha ag forbairt táirgí den chéad scoth agus cloí leis an bprionsabal
cáilíocht ar dtús. Tá dea-cháil bainte amach ag ár dtáirgí sa tionscal agus tá siad luachmhar iontaofa i measc custaiméirí nua agus sean.