Físeán
Sonraíocht
| Uimhir Mhíre: | K9 Pro Plus le Wifi ón Aip Tuya |
| Méid an Táirge: | 121.7 × 131.5 × 302 mm |
| Voltas: | 5V 2A |
| Cumas: | 1200ml |
| Tomhas Fad: | 2-10 cm |
| Toirt Fuaime: | 1-4 leibhéal inchoigeartaithe |
| Dáileog: | 0.1-2ml inchoigeartaithe |
| Suiteáil: | Suite ar bhalla, deasc, seastán tríphoid |
| Cineál Caidéil: | Roghnach (Caidéal Spraeála/Braoin/Cúr) |
| Raon Tomhais: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Teocht an Aláraim: | Inchoigeartaithe |
| Teastas: | CE, ROHS, FCC |
| Craolta i 18 teanga: | |
| Sínis, Béarla, Spáinnis, Seapáinis, Portaingéilis, Cóiréis, Gearmáinis, Fraincis, Rúisis, Iodáilis, Araibis, Tuircis, Téalainnis, Cambóidis, Indinéisis, Beangáilis, Hiondúis, Vítneaimis | |
| Pacáil: | 1pc/bosca datha; 9pcs/cartán |
| Bosca Dathanna san áireamh: | 1x dáileoir, 1x tráidire braoin, 1x lámhleabhar, 1x cábla USB, 2x scriúnna balla. |
| Méid an Bhosca Dathanna: | 15.5 × 15.5 × 31.5cm |
| Méid an Chartáin: | 49x495x36cm |
| Iarthuaisceart/Iarthar Thiar: | 9.45/11.60kg |
| Buntáistí: | |
| * Athraigh Teangacha | * Dáileog Inchoigeartaithe |
| * Leibhéal Fuaimeanna Inchoigeartaithe | * Taifead sonraí tomhais teochta |
| * Socrú Cumais | * Is féidir le haip amháin ilfheidhm a rialú |

Oibrítear le braiteoir uathoibríoch: tá an dáileoir sláintíochta láimhe gan tadhall seo deartha chun sláintíocht láimhe nó alcól a scaoileadh, agus dáileog uathoibríoch spraeála a sholáthar, rud a chuireann díghalrú láimhe ar fáil go tapa agus go héasca agus a chuireann deireadh le tras-éilliú, ag baint amach sláinteachas láimhe is fearr.
Stíl Balla-suite: oibríonn an dáileoir gallúnaí atá suite ar bhalla go maith chun dromchla an chuntair a choinneáil saor ó phlódú.
Oibrithe ag Ceallraí agus In-athluchtaithe: oibríonn an dáileoir gallúnaí alcóil seo le cadhnraí, agus tá sé faoi thiomáint ag oiriúntóir freisin. (Níl oiriúntóir luchtaithe ná cadhnraí feistithe leis)
Wifi ar fáil: tacaíonn Aip Tuya leis ar féidir leat a íoslódáil ó do ghutháin phóca. Leis, is féidir leat gach feidhm a rialú go héasca agus go háisiúil.
Ó bunaíodh é, tá ár monarcha ag forbairt táirgí den chéad scoth agus cloí leis an bprionsabal
cáilíocht ar dtús. Tá dea-cháil bainte amach ag ár dtáirgí sa tionscal agus tá siad luachmhar iontaofa i measc custaiméirí nua agus sean.