Físeán
Sonraíocht
| Uimhir Mhíre: | DAZ08 |
| Méid an Táirge: | 83X107X206mm |
| Voltas: | DC 6V |
| Cumas: | 320 ml |
| Tomhas Fad: | 0~45mm |
| Príomhábhar: | ABS |
| Suiteáil: | Deasc |
| Cineál Caidéil: | Roghnach (Caidéal Spraeála/Braoin/Cúr) |
| Cumhachtaithe ag: | 4 chadhnraí AA (nach bhfuil san áireamh) |
| Teastas: | CE, ROHS, FCC |
| Pacáil: | 1pc/bosca datha; 48pcs/cartán |
| Méid an Bhosca Dathanna: | 105X80X230mm |
| Méid an Chartáin: | 47.5X49X43cm |
| Iarthuaisceart/Iarthar Thiar: | 12.20/13.50kg |
Ceisteanna Coitianta
C1: Tá an táirge saor, an bhfuil an caighdeán ráthaithe?
A1: Tá níos mó ná 10 mbliana de thaithí táirgthe agus díolacháin againn agus, agus tá barántas 12 mhí ag baint leis na táirgí go léir.
C2: An féidir linn samplaí amháin a ordú le haghaidh tástála sula gcuirtear ordú isteach?
A2: Cinnte, tá ordú samplach inghlactha dúinn.
C3: Conas a sheolann tú na hearraí de ghnáth? Agus cá fhad a thógann sé orthu iad a sheachadadh?
A3: I gcás samplaí agus orduithe beaga, trí ordú sainráite, is gnách go dtógfaidh sé 3-5 lá. I gcás orduithe móra, más gá duit go práinneach, is féidir linn earraí a sheoladh ar aer. Más mian leat lastas a shábháil, is féidir linn iad a sheoladh ar muir, ag glacadh thart ar 30-50 lá, ag brath ar do cheann scríbe.
C4: An nglacann tú le OEM & ODM?
A4: Sea, is féidir linn na táirgí, na lipéid, an pacáiste a shaincheapadh.
C5: Cad é an próiseas ordaithe le haghaidh táirgí saincheaptha?
A5: Sonraíochtaí táirge nó ceanglais shonracha a sholáthar -- luachan -- dearbhú luachana -- éarlais íocaíochta -- dearbhú líníochta táirgeachta -- uirlisí múnla a dhéanamh -- sampla a dhéanamh - dearbhú samplach -- táirgeadh mórchóir -- seachadadh -- seirbhís iar-díolacháin
C6: An bhfuil deimhniú ag an táirge?
A6: Tá an chuid is mó de na táirgí neamh-shaincheaptha deimhnithe agus paitinnithe, agus is féidir deimhnithe a chur i bhfeidhm ar tháirgí saincheaptha de réir riachtanais an chustaiméara.
Ó bunaíodh é, tá ár monarcha ag forbairt táirgí den chéad scoth agus cloí leis an bprionsabal
cáilíocht ar dtús. Tá dea-cháil bainte amach ag ár dtáirgí sa tionscal agus tá siad luachmhar iontaofa i measc custaiméirí nua agus sean.