| Méid | 126.2*182.2*271.5mm |
| Ábhar | Plaisteach PP |
| Dath | Bán |
| Cumas | 1000ml |
| Soláthar Cumhachta | Cadhnraí AA/18650 & USB Leictreach |
| Cuir san áireamh | dáileoir x1 |
| Cábla USB x1 | |
| Lámhleabhar x1 | |
| Búcla tacaíochta x1 | |
| Scriúnna gléasta balla x2 | |
| Tráidire braoin x1 | |
| Funail x1 | |
| Tráidire clúdaigh chúl x1 | |
| Cainníocht cartáin | 12 ríomhaire/cartán |
| Méid an phríomhchartáin | 57 × 44.5 × 33.5 cm |
| Meáchan | 12.2 kg/Cartán |
| Nótaí | Níl cadhnraí agus oiriúntóir USB san áireamh sa phacáiste |


Gnéithe:
Oibrítear le braiteoir uathoibríoch: tá an dáileoir gallúnaí díghalrúcháin láimhe gan tadhall deartha le haghaidh sláintitheoir láimhe, glóthach nó alcól, agus soláthraíonn sé dáileog uathoibríoch spraeála, rud a chuireann díghalrú láimhe tapa agus éasca ar fáil agus a chuireann deireadh le tras-éilliú.
Ilshuíomhanna: is féidir é a chur ar dheasc agus é a shuiteáil ar bhalla nó ar thríphos freisin, atá áisiúil le húsáid in áiteanna éagsúla.
Ceallraí á n-oibriú agus in-athluchtaithe: tá an dáileoir gallúnaí alcóil seo faoi thiomáint ag 4 chadhnraí AA nó 2 chadhnraí 18650, agus is féidir é a thiomáint le cábla cineál-C freisin. (Níl oiriúntóir luchtaithe ná cadhnraí feistithe leis)
Áisiúil agus Sláinteachais: cuir do lámh faoin braiteoir chun an dáileoir a thosú, is féidir leat tras-ionfhabhtú a sheachaint go héifeachtach. Tá sé oiriúnach d'áiteanna poiblí ar nós oifigí, óstáin, ospidéil, institiúidí leighis, scoileanna, srl.
Ó bunaíodh é, tá ár monarcha ag forbairt táirgí den chéad scoth agus cloí leis an bprionsabal
cáilíocht ar dtús. Tá dea-cháil bainte amach ag ár dtáirgí sa tionscal agus tá siad luachmhar iontaofa i measc custaiméirí nua agus sean.