Oibrítear le braiteoir uathoibríoch: tá an meaisín díghalrúcháin láimhe gan tadhall deartha chun sláintitheoir láimhe nó alcól a úsáid, agus dáileog uathoibríoch spraeála a sholáthar, rud a chuireann díghalrú láimhe tapa agus éasca ar fáil agus a bhaineann sláinteachas láimhe is fearr amach.
Áisiúil agus Sláinteachais: cuir do lámh faoin braiteoir chun an dáileoir gallúnaí a thosú, is féidir leat tras-ionfhabhtú a sheachaint go héifeachtach gan teagmháil a dhéanamh leis an dáileoir gallúnaí. Oiriúnach d'áiteanna poiblí ar nós oifigí, óstáin, ospidéil, institiúidí leighis, scoileanna, srl.


| Uimhir Mhíre: | F18 |
| Voltas: | 5V 2A |
| Cumas: | 350ml |
| Tomhas Fad: | 2-10 cm |
| Toirt Fuaime: | 1-4 leibhéal inchoigeartaithe |
| Dáileog: | 0.1-2ml inchoigeartaithe |
| Suiteáil: | Suite ar bhalla, deasc, seastán tríphoid |
| Cineál Caidéil: | Roghnach (Caidéal Spraeála/Braoin/Cúr) |
| Raon Tomhais: | 0℃-42℉(0℉-107.6℉) |
| Teocht Oibre: | 10-40℃(50℉-104℉) |
| Teocht an Aláraim: | Inchoigeartaithe (37.3-39 ℃) |
| Cumhachtaithe ag: | Ceallraí AA, ceallraí 18650, leictreach Cineál C |
| Teastas: | CE, ROHS, FCC |
| Craolta i 18 teanga: | |
| Sínis, Béarla, Spáinnis, Seapáinis, Portaingéilis, Cóiréis, Gearmáinis, Fraincis, Rúisis, Iodáilis, Araibis, Tuircis, Téalainnis, Cambóidis, Indinéisis, Beangáilis, Hiondúis, Vítneaimis | |
| Pacáiste F18: | 1pc/bosca datha; 12pcs/cartán |
| Áirítear i mbosca datha amháin: 1x dáileoir, 1x tráidire braoin, 1x lámhleabhar, 1x cábla USB, 2x scriúnna balla. | |
| 14x14x30cm | |
| 57 × 44.5 × 30.5cm | |
| 9.80/12.90kg | |
| Pacáiste Tripod: | 1pc/bosca donn; 20pc/cartán |
| 71X38X32cm | |
| 15.8/16.5kg | |
Ó bunaíodh é, tá ár monarcha ag forbairt táirgí den chéad scoth agus cloí leis an bprionsabal
cáilíocht ar dtús. Tá dea-cháil bainte amach ag ár dtáirgí sa tionscal agus tá siad luachmhar iontaofa i measc custaiméirí nua agus sean.