Cumas mór: tá cumas mór 1200 ml ag an dáileoir sláintíochta láimhe uathoibríoch seo, atá oiriúnach le húsáid leachtanna díghalrúcháin agus sláintitheoirí láimhe éagsúla, le húsáid go laethúil agus go gairmiúil, foirfe don bhaile, d'óstáin, d'ospidéil nó d'áiteanna poiblí eile.
Oibrítear le braiteoir uathoibríoch: tá an meaisín díghalrúcháin láimhe gan tadhall deartha chun sláintitheoir láimhe nó alcól a úsáid, agus dáileog uathoibríoch spraeála a sholáthar, rud a chuireann díghalrú láimhe tapa agus éasca ar fáil agus a chuireann deireadh le tras-éilliú, ag baint amach sláinteachas láimhe is fearr.


| Uimhir Mhíre: | K9 Pro Déach |
| Méid an Táirge: | 121.7 × 131.5 × 302 mm |
| Voltas: | 5V 2A |
| Cumas: | 1200ml |
| Tomhas Fad: | 2-10cm |
| Toirt Fuaime: | 1-4 leibhéal inchoigeartaithe |
| Dáileog: | 0.1-2ml inchoigeartaithe |
| Suiteáil: | Suite ar bhalla, deasc, seastán tríphoid |
| Cineál Caidéil: | Roghnach (Caidéal Spraeála/Braoin/Cúr) |
| Raon Tomhais: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Teocht an Aláraim: | Inchoigeartaithe |
| Teastas: | CE, ROHS, FCC |
| Craolta i 18 teanga: | |
| Sínis, Béarla, Spáinnis, Seapáinis, Portaingéilis, Cóiréis, Gearmáinis, Fraincis, Rúisis, Iodáilis, Araibis, Tuircis, Téalainnis, Cambóidis, Indinéisis, Beangáilis, Hiondúis, Vítneaimis | |
| Pacáiste Dúbailte K9 Pro: | 1pc/bosca datha; 9pcs/cartán |
| Áirítear i mbosca datha amháin: 1x dáileoir, 1x tráidire braoin, 1x lámhleabhar, 1x cábla USB, 2x scriúnna balla. | |
| 15.5 × 15.5 × 31.5cm | |
| 49x495x35cm | |
| 9.45/11.60kg | |
| Pacáiste Tripod: | 1pc/bosca donn; 20pc/cartán |
| 71X38X32cm | |
| 15.8/16.5kg | |
Ó bunaíodh é, tá ár monarcha ag forbairt táirgí den chéad scoth agus cloí leis an bprionsabal
cáilíocht ar dtús. Tá dea-cháil bainte amach ag ár dtáirgí sa tionscal agus tá siad luachmhar iontaofa i measc custaiméirí nua agus sean.