Físeán
Sonraíocht
| Uimhir Mhíre: | K9 Pro Plus |
| Méid an Táirge: | 121.7 × 131.5 × 302 mm |
| Voltas: | 5V 2A |
| Cumas: | 1200ml |
| Tomhas Fad: | 2-10cm |
| Toirt Fuaime: | 1-4 leibhéal inchoigeartaithe |
| Dáileog: | 0.1-2ml inchoigeartaithe |
| Suiteáil: | Suite ar bhalla, deasc, seastán tríphoid |
| Cineál Caidéil: | Roghnach (Caidéal Spraeála/Braoin/Cúr) |
| Raon Tomhais: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Teocht an Aláraim: | Inchoigeartaithe |
| Teastas: | CE, ROHS, FCC |
| Craolta i 18 teanga: | |
| Sínis, Béarla, Spáinnis, Seapáinis, Portaingéilis, Cóiréis, Gearmáinis, Fraincis, Rúisis, Iodáilis, Araibis, Tuircis, Téalainnis, Cambóidis, Indinéisis, Beangáilis, Hiondúis, Vítneaimis | |
| Pacáil: | 1pc/bosca datha; 9 ríomhaire/cartán |
| Bosca Dathanna san áireamh: | Dáileoir x1Cábla USB x1Lámhleabhar x1Búcla tacaíochta x1 Scriúnna gléasta balla x2 Tráidire braoin x1 Funail x1 Tráidire clúdaigh chúl x1 Cainníocht cartáin: 9 ríomhaire/cartán Méid an phríomhchartáin: 49x49x36 CM Meáchan: 11.6 kg/Cartán Nótaí: níl cadhnraí agus oiriúntóir USB san áireamh sa phacáiste |
| Méid an Bhosca Dathanna: | 15.5 × 15.5 × 31.5cm |
| Méid an Chartáin: | 49x495x36cm |
| Iarthuaisceart/Iarthar Thiar: | 9.45/11.60kg |
Gnéithe:
1. Is féidir é a chur ar dheasc, balla, tríphos
2. Tacaíonn sé le 18 teanga
3. Foinsí cumhachta: USB, 4 ríomhaire AA nó 2 ríomhaire cadhnraí 18650
4. Paitinn féinúinéireachta, CE, ROHS, ceadaithe ag FCC
5. Il-shoic: spraeáil, braon, cúr
7. OEM agus ODM ar fáil


Seirbhís do Chustaiméirí:
1. Freagrófar d'fhiosrúchán a bhaineann lenár dtáirgí nó lenár bpraghas i 24 uair an chloig.
2. Coinnigh ár gcustaiméirí ar an eolas faoin bpróiseas táirgthe agus cabhraigh le cigireacht cáilíochta a shocrú más gá.
3. Barántas bliana agus seirbhís iar-díolacháin fhreagrach.
4. Foireann díolacháin agus innealtóireachta ghairmiúil chun taithí cheannaigh mhaith a chinntiú.
Dearbhú cáilíochta:
1. Déanann ár bhfoireann QC iniúchadh ar gach próiseas táirgthe
2. Tá cáilíocht cinnte ag innealtóir gairmiúil
3. Tá deimhnithe CE, FCC, ROHS ceadaithe agus tá paitinní féinúinéireachta acu
4. Barántas bliana amháin
Ó bunaíodh é, tá ár monarcha ag forbairt táirgí den chéad scoth agus cloí leis an bprionsabal
cáilíocht ar dtús. Tá dea-cháil bainte amach ag ár dtáirgí sa tionscal agus tá siad luachmhar iontaofa i measc custaiméirí nua agus sean.