Físeán
Gnéithe:
Tomhas teochta fad-achair: le braiteoir ardchaighdeáin istigh, is féidir le dáileoir teirmiméadar gallúnaí leachtach K9 Pro F monatóireacht a dhéanamh ar theocht suas le 3m, atá an-oiriúnach le húsáid in áiteanna poiblí, cosúil le scoil, óstán, ospidéal, ionad siopadóireachta, srl.
Stíl Balla-suite: oibríonn dáileoir sláintíochta uathoibríoch balla-suite go maith chun dromchla an chuntair a choinneáil saor ó phlódú agus glan.
Feidhmiú ag Ceallraí agus In-athluchtaithe: tá an dáileoir gallúnaí alcóil seo faoi thiomáint ag cadhnraí AA nó 18650, agus is féidir é a thiomáint le cuibheoir freisin. (Níl cuibheoir luchtaithe ná cadhnraí feistithe leis).
Áisiúil agus Sláinteachais: cuir do lámh faoin braiteoir chun an dáileoir gallúnaí uathoibríoch a thosú, is féidir leat tras-ionfhabhtú a sheachaint go héifeachtach gan teagmháil a dhéanamh leis an dáileoir gallúnaí. Oiriúnach d'áiteanna poiblí ar nós oifigí, óstáin, ospidéil, institiúidí leighis, scoileanna, srl. Tomhaiseann sé teocht na lámha agus an éadain ag an am céanna.


| Uimhir Mhíre: | K9 Pro F |
| Méid an Táirge: | 121.7 × 131.5 × 302 mm |
| Voltas: | 5V 2A |
| Cumas: | 1200ml |
| Tomhas Fad: | 3m |
| Toirt Fuaime: | 1-4 leibhéal inchoigeartaithe |
| Dáileog: | 0.1-2ml inchoigeartaithe |
| Suiteáil: | Suite ar bhalla, deasc, seastán tríphoid |
| Cineál Caidéil: | Roghnach (Caidéal Spraeála/Braoin/Cúr) |
| Raon Tomhais: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Teocht an Aláraim: | Inchoigeartaithe |
| Teastas: | CE, ROHS, FCC |
| Craolta i 18 teanga: | |
| Sínis, Béarla, Spáinnis, Seapáinis, Portaingéilis, Cóiréis, Gearmáinis, Fraincis, Rúisis, Iodáilis, Araibis, Tuircis, Téalainnis, Cambóidis, Indinéisis, Beangáilis, Hiondúis, Vítneaimis | |
| Pacáil: | 1pc/bosca datha; 9pcs/cartán |
| Bosca Dathanna san áireamh: | Dáileoir x1Cábla USB x1Lámhleabhar x1Búcla tacaíochta x1Scriúnna gléasta balla x2Tráidire sileadh x1Funal x1Tráidire clúdaigh chúl x1Cainníocht cartáin: 9 ríomhaire/cartánMéid an phríomhchartáin: 49x495x35 CMMeáchan: 11.6 kg/Cartán Nótaí: níl cadhnraí agus oiriúntóir USB san áireamh sa phacáiste |
| Méid an Bhosca Dathanna: | 15.5 × 15.5 × 31.5cm |
| Méid an Chartáin: | 49x495x35cm |
| Iarthuaisceart/Iarthar Thiar: | 9.45/11.60kg |
| Uimhir Mhíre: | K9 Pro F |
| Méid an Táirge: | 121.7 × 131.5 × 302 mm |
| Voltas: | 5V 2A |
| Cumas: | 1200ml |
| Tomhas Fad: | 3m |
| Toirt Fuaime: | 1-4 leibhéal inchoigeartaithe |
| Dáileog: | 0.1-2ml inchoigeartaithe |
| Suiteáil: | Suite ar bhalla, deasc, seastán tríphoid |
| Cineál Caidéil: | Roghnach (Caidéal Spraeála/Braoin/Cúr) |
| Raon Tomhais: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Teocht an Aláraim: | Inchoigeartaithe |
| Teastas: | CE, ROHS, FCC |
| Craolta i 18 teanga: | |
| Sínis, Béarla, Spáinnis, Seapáinis, Portaingéilis, Cóiréis, Gearmáinis, Fraincis, Rúisis, Iodáilis, Araibis, Tuircis, Téalainnis, Cambóidis, Indinéisis, Beangáilis, Hiondúis, Vítneaimis | |
| Pacáil: | 1pc/bosca datha; 9pcs/cartán |
| Bosca Dathanna san áireamh: | Dáileoir x1Cábla USB x1Lámhleabhar x1Búcla tacaíochta x1Scriúnna gléasta balla x2Tráidire sileadh x1Funal x1Tráidire clúdaigh chúl x1Cainníocht cartáin: 9 ríomhaire/cartánMéid an phríomhchartáin: 49x495x35 CMMeáchan: 11.6 kg/Cartán Nótaí: níl cadhnraí agus oiriúntóir USB san áireamh sa phacáiste |
| Méid an Bhosca Dathanna: | 15.5 × 15.5 × 31.5cm |
| Méid an Chartáin: | 49x495x35cm |
| Iarthuaisceart/Iarthar Thiar: | 9.45/11.60kg |
Ó bunaíodh é, tá ár monarcha ag forbairt táirgí den chéad scoth agus cloí leis an bprionsabal
cáilíocht ar dtús. Tá dea-cháil bainte amach ag ár dtáirgí sa tionscal agus tá siad luachmhar iontaofa i measc custaiméirí nua agus sean.