Físeán
Gnéithe:
Oibrítear le braiteoir uathoibríoch: tá an dáileoir gallúnaí díghalrúcháin láimhe gan tadhall deartha chun sláintitheoir láimhe nó alcól a chur isteach sa spraeálaí, agus dáileog uathoibríoch spraeála a sholáthar, rud a chuireann díghalrú láimhe tapa agus éasca ar fáil agus a chuireann deireadh le tras-éilliú, ag baint amach sláinteachas láimhe is fearr.
Stíl Balla-suite: oibríonn dáileoir sláintíochta atá suite ar bhalla go maith chun dromchla an chuntair a choinneáil saor ó phraiseach.
Feidhmithe ag Ceallraí agus In-athluchtaithe: tá an dáileoir gallúnaí alcóil seo cumhachtaithe ag cadhnraí, agus is féidir é a chumhachtú le cuibheoir freisin. (Níl cuibheoir luchtaithe ná cadhnraí feistithe leis)
Áisiúil agus Sláinteachais: cuir do lámh faoin braiteoir chun an dáileoir gallúnaí a thosú, is féidir leat tras-ionfhabhtú a sheachaint go héifeachtach gan teagmháil a dhéanamh leis an dáileoir gallúnaí. Oiriúnach d'áiteanna poiblí ar nós oifigí, óstáin, ospidéil, institiúidí leighis, scoileanna, srl. Tomhaiseann sé teocht na lámha agus an éadain ag an am céanna.









| Paraiméadair Theicneolaíocha | |
| Ceallraí | 4 x cadhnraí AA, 2 x cadhnraí 18650 nó USB |
| Ábhair | ABS+HDPE den scoth, gan athúsáid |
| Dath | bán, is féidir dathanna eile a shaincheapadh |
| Toise | 121.7 × 131.5 × 302 mm |
| Cumas | 1200 ml |
| Cruinneas | ±0.2°C |
| Teocht an chomhshaoil | 10-40°C (is fearr 15°C-35°C) |
| Raon tomhais | 0-50°C |
| Cineál aláraim | ag splancadh+bípeadh “DIDIDI” |
| Cineálacha nozzle | Roghnach (Caidéal Spraeála/Braoin/Cúr) |
| Socrúchán | Suite ar bhalla, deasc, seastán tríphoid |
Áirítear sa phacáiste:
Dáileoir x1
Cábla USB x1
Lámhleabhar x1
Búcla tacaíochta x1
Scriúnna gléasta balla x2
Tráidire braoin x1
Funail x1
Tráidire clúdaigh chúl x1
Cainníocht cartáin: 9 ríomhaire/cartán
Méid an phríomhchartáin: 49x49x36 CM
Meáchan: 11.6 kg/Cartán
Nótaí: níl cadhnraí agus oiriúntóir USB san áireamh sa phacáiste
Ó bunaíodh é, tá ár monarcha ag forbairt táirgí den chéad scoth agus cloí leis an bprionsabal
cáilíocht ar dtús. Tá dea-cháil bainte amach ag ár dtáirgí sa tionscal agus tá siad luachmhar iontaofa i measc custaiméirí nua agus sean.