Cumas mór: tá cumas mór 1000 ml ag an dáileoir sláintíochta láimhe uathoibríoch seo, atá oiriúnach le húsáid leachtanna díghalrúcháin agus sláintitheoirí láimhe éagsúla, le húsáid go laethúil agus go gairmiúil, foirfe don bhaile, d'óstáin, d'ospidéil nó d'áiteanna poiblí eile.
Áisiúil agus Sláinteachais: cuir do lámh faoin braiteoir chun an dáileoir gallúnaí a thosú, is féidir leat tras-ionfhabhtú a sheachaint go héifeachtach gan teagmháil a dhéanamh leis an dáileoir gallúnaí. Oiriúnach d'áiteanna poiblí ar nós oifigí, óstáin, ospidéil, institiúidí leighis, scoileanna, srl.

| Uimhir Mhíre: | F1307 le seastán urláir |
| Méid an Dáileora Gallúnaí: | 120x120x260 mm |
| Dath Dáileadh Gallúnach: | Bán |
| Cumas Dáilte Gallúnach: | 1000ml |
| Ábhar Dáilte Gallúnach: | Plaisteach Innealtóireachta ABS 100% Maighdean |
| Buidéal Gallúnach Dáilte: | In-athlíonta |
| Meáchan an Dáileora Gallúnaí: | 0.90kg |
| Cumhachtaithe ag: | Ceallraí Méid 4*C nó Oiriúntóir 110V/220V |
| Seasamh Urláir: | Ábhar Tráidire: Miotal le sciath púdair Ábhar Feadáin: Alúmanam le sciath púdair Ábhar Bonn Seasamh: Cruach le sciath púdair |
| Cineál Caidéil: | Roghnach (Caidéal Spraeála/Braoin/Cúr) |
| Úsáid Dáileog: | 1-Caidéal Leachta: 1ml Gach Uair |
| Caidéal 2-Chúr: 0.8ml Gach Uair | |
| Caidéal 3-Spraeála: 0.8ml Gach Uair | |
| Teastas: | CE, ROHS, FCC |
| Pacáil: | 1 tacar/cartán |
| Méid an Chartáin: | 36X34X20cm |
| Iarthuaisceart/Iarthar Thiar: | 5.6/6.2kg |
Ó bunaíodh é, tá ár monarcha ag forbairt táirgí den chéad scoth agus cloí leis an bprionsabal
cáilíocht ar dtús. Tá dea-cháil bainte amach ag ár dtáirgí sa tionscal agus tá siad luachmhar iontaofa i measc custaiméirí nua agus sean.