Oibrítear le braiteoir uathoibríoch: tá an meaisín díghalrúcháin láimhe gan tadhall deartha chun sláintitheoir láimhe nó alcól a úsáid, agus dáileog uathoibríoch spraeála a sholáthar, rud a chuireann díghalrú láimhe tapa agus éasca ar fáil agus a bhaineann sláinteachas láimhe is fearr amach.
Áisiúil agus Sláinteachais: cuir do lámh faoin braiteoir chun an dáileoir gallúnaí a thosú, is féidir leat tras-ionfhabhtú a sheachaint go héifeachtach gan teagmháil a dhéanamh leis an dáileoir gallúnaí. Oiriúnach d'áiteanna poiblí ar nós oifigí, óstáin, ospidéil, institiúidí leighis, scoileanna, srl.
| Uimhir Mhíre: | DAZ-BOX le Seasamh Urláir |
| Méid an Táirge: | 410x200x120mm |
| Dath: | Airgead |
| Cumas: | 2500ml |
| Ábhar: | Miotal le sciath púdair críochnaithe |
| Am Dáilte: | 0.2-0.5s |
| Fad Dáilte | 1.5-3 orlach |
| Seasamh Urláir: | Ábhar Tráidire: Miotal le sciath púdair Ábhar Feadáin: Alúmanam le sciath púdair Ábhar Bonn Seasamh: Cruach le sciath púdair |
| Cineál Caidéil: | Rogha titim/spraeála/cúr |
| Soláthar Leictreach 1: | DC Leictreach |
| Soláthar Leictreach 2: | 4*Cadhnraí Méid C |
| Saol Ceallraí Fairsing: | >30,000 Timthriallta |
| Teastas | CE, RoHS, FCC |
| Pacáil: | 1 tacar/cartán |
| Méid an Chartáin: | 47X36.5X39.5cm |
| Iarthuaisceart/Iarthar Thiar: | 9.5/10.35kg |




Ó bunaíodh é, tá ár monarcha ag forbairt táirgí den chéad scoth agus cloí leis an bprionsabal
cáilíocht ar dtús. Tá dea-cháil bainte amach ag ár dtáirgí sa tionscal agus tá siad luachmhar iontaofa i measc custaiméirí nua agus sean.