Dáileoir AerasóilIs gléas é a fhéadann feabhas a chur ar cháilíocht aeir spásanna maireachtála agus oibre, aer a íonú go huathoibríoch, agus cumhráin a chur leis. Is féidir leis boladh éagsúil san aer a dhíchur, agus is féidir leis cumhráin an aeir faoi dhíon a steiriliú, agus a choinneáil i gcónaí, rud atá neamhdhíobhálach don chorp daonna. Baintear spíosraí as plandaí nádúrtha. Bíonn éifeacht athnuachana agus athnuachana ag cumhráin nádúrtha. Úsáidtear é chun athlíonadh aerasóil a spraeáil chun boladh deas a mhéadú do leithreas, óstán, oifig, seomra cruinnithe, seomra folctha, srl.
| Uimhir Mhíre: | ADS01 |
| Méid an Táirge: | 212x90x90 mm |
| Dath: | Bán |
| Ábhar: | PP |
| Meáchan Táirge: | 185g |
| Am Eatramh: | 5/15/30 nóiméad (inchoigeartaithe) |
| Soláthar Cumhachta: | 2 x Ceallraí AA (nach bhfuil san áireamh) |
| Dáileog: | 0.1ml |
| Suiteáil: | Balla-suite, Deasc |
| Cumas Aerasóil Comhoiriúnach: | 300ml |
| Méid Aerasóil Chomhoiriúnach (A x Trastomhas): | Thart ar 14 x 6.5cm |
| Feidhmchlár: | seomra folctha baile, leithreas poiblí, óstán, bialann agus níos mó |
| Pacáiste san áireamh:: | 1 x UathoibríochDáileoir Aerasóil(níl ceallraí ná aerasól san áireamh) |
| Teastas: | CE, ROHS, FCC |
| Pacáil: | 24 ríomhaire / cartán, pacáil sábháilte |
| Méid an Chartáin: | 50X38X22 cm |
| Iarthuaisceart/Iarthar Thiar: | 4.39/4.98 kg |
CuideachtaPróiseas QC dáileoirí gallúnaí
1. Cigireacht ar amhábhar agus páirteanna breise, pas 100%
2. Cigireacht ar an bpróiseas monaraíochta, pas 100%
3. Tástáil táirgí críochnaithe, amhail soláthar cumhachta, calabrú agus tomhas teochta, feidhm caidéil, srl., pas 100%
Is monaróir taithí é Shenzhen Siweiyi Technology Co., Ltd atá lonnaithe i Shenzhen, an tSín, le meaisíní táirgthe chun cinn, foireann T&F a bhfuil taithí acu, monarcha a chlúdaíonn níos mó ná 3000 ㎡, agus déanaimid dáileoirí sláintíochta láimhe éagsúla a tháirgeadh den chuid is mó.
Tá feidhmeanna éagsúla ag ár ndáileoirí gallúnaí, amhail óstán, baile, oifig, scoil, ionad siopadóireachta, srl., le tomhas teochta nó gan é, agus is féidir iad a chur ar dheasc, balla nó tríphos, agus faigheann siad go leor paitinní agus deimhnithe cosúil le CE, RoHs, FCC.
Ní hamháin go dtairgimid táirgí, ach soláthraímid dearaí gearra, iomlána agus aonair de réir éilimh na gcustaiméirí. Tá foireann ghairmiúil QC againn agus cinntímid go ndéantar cigireacht ar gach táirge bunaithe ar chritéir AQL roimh an loingsiú.
Ó bunaíodh é, tá ár monarcha ag forbairt táirgí den chéad scoth agus cloí leis an bprionsabal
cáilíocht ar dtús. Tá dea-cháil bainte amach ag ár dtáirgí sa tionscal agus tá siad luachmhar iontaofa i measc custaiméirí nua agus sean.