Is dáileoir caighdeánach, ceallraí-oibrithe é dáileoir cumhráin aeir uathoibríoch Siweiyi a dháileann spraeanna aerasóil go huathoibríoch ag eatraimh chláraithe. Oibríonn sé is éifeachtaí nuair a bhíonn sé suite ar an mballa seacht dtroigh ar a laghad os cionn an urláir.
| Uimhir Mhíre: | ADS05 |
| Méid an Táirge: | 212x90x90 mm |
| Dath: | Bán |
| Ábhar: | PP |
| Meáchan Táirge: | 185g |
| Am Eatramh: | 5 / 15 / 30 nóiméad (inchoigeartaithe) |
| Soláthar Cumhachta: | 2 x Ceallraí AA (nach bhfuil san áireamh) |
| Dáileog: | 0.1ml |
| Suiteáil: | Balla-suite, Deasc |
| Cumas Aerasóil Comhoiriúnach: | 300ml |
| Méid Aerasóil Chomhoiriúnach (A x Trastomhas): | Thart ar 14 x 6.5cm |
| Feidhmchlár: | seomra folctha baile, leithreas poiblí, óstán, bialann agus níos mó |
| Pacáiste san áireamh:: | 1 x Dáileoir Aerasóil Uathoibríoch (níl ceallraí ná aerasól san áireamh) |
| Teastas: | CE, ROHS |
| Pacáil: | 24 ríomhaire/cartán |
| Méid an Chartáin: | 50X38X22cm |
| Iarthuaisceart/Iarthar Thiar: | 4.39/4.98kg |
Ó bunaíodh é, tá ár monarcha ag forbairt táirgí den chéad scoth agus cloí leis an bprionsabal
cáilíocht ar dtús. Tá dea-cháil bainte amach ag ár dtáirgí sa tionscal agus tá siad luachmhar iontaofa i measc custaiméirí nua agus sean.